Detaylı Arama
Kategoriler
HAKIMIZDA

Nasıl ilan verilir?

Devredenlersatanlar.com İletişim Bilgilerinden Bizi Aramanız Yada Mail Yolladığınız taktir'de Gerekli Bilgiler verilecektir.Ayrıca işyeri devredenler üye olarak devren yada tüm konular ve katakorilerde ilan ekleyebilirler.Devredenler sınırsız ilan verebilir.Sadece sitemiz devredenler devren alışveriş emlak kiralık satılık tüm katogorilerde hizmet veren genel bir sitedir.

 İlanın yayında kalma süresi nedir?  

İla nınız netice kazanıncaya kadar yayında kalacaktır.

  

Kimler ilan verebilir?

 İhtiyaçları doğrultusunda her isteyen kişi yada kuruluş Devredenlersatanlar a ilgili kategorilere ilan verebilir.

Üstelik biz ile iletişime geçtiğiniz de adresinize biz geliyoruz 15 adet fotoğraf ve video çekimlerinizi gizlilik içinde yapıyoruz .Bu Sayede çalışanlarınızın ve müşteri potansiyelinizin etkilenmemesi için yerinizi En kısa sürede Devretmenize yardımcı oluyoruz.Kesinlik ile satış sonrası her hangi bir üçret talep etmiyoruz.

devredenlersatanlar.com, kesintisiz,hızlı ve yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları ve ilanlara ait istatistikleri ile  her çeşit sektörün nabzını tutan ücretsiz ilan platformudur.
devredenlersatanlar.com’un sunduğu hizmetler ile ürünlerinizi kolaylıkla ilan listesine ekleyebilir ve ürünlerinize binlerce kişinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

devredenlersatanlar.com faaliyetlerine 2009 Yılında İstanbul,Ankara,İzmir,Antalya,Kocaeli,Bursa illerinde temsilcilikler oluşturarak başlamış ve 2012 Yılında tüm haklarıyla birlikte yeni yazılım paneli ile hizmete devam etmektedir.
Amacımız, Devredenlersatanlar.com’u sürekli geliştirmekte olduğumuz özellikleri sayesinde bireysel kullanıcılarımıza ve kurumsal iş ortaklarımıza hem kullanım hem görsel hem de teknik açıdan daha yüksek kalitede ve sürekli olarak hizmet vermektir.